בית אבות סיעודי בצפון

בית לי ולך הינו בית אבות סיעודי בצפון הממוקם במועצה האזורית "מטה אשר", בלב ליבו של קיבוץ יסעור. הקיבוץ קרוב לצומת אחיהוד – באמצע הדרך מעכו לכרמיאל. מרחק נסיעה קצר מעכו, מכרמיאל, מאזור משגב ומהקריות.

למגיעים לבקר בתחבורה ציבורית, ביתנו קרוב מאד לתחנת הרכבת "אחיהוד" ממנה יוצאים שאטלים רבים ומגיעים עד פתח הקיבוץ.

ניתן להגיע לקיבוץ יסעור גם באוטובוסים :

363 ו-68 ממרכזית לב המפרץ.

262 ו-343 מהקיריון

262 ו-343 מתחנה מרכזית כרמיאל.

המתווה החדש של כביש 6 צפון הופך את מיקומנו לנגיש במיוחד, גם למבקרים מהמרכז.

יסעור הינו קיבוץ ירוק ונעים. המבנה השטוח של הקיבוץ מאפשר טיול עם יקיריכם, בנוף של שדות ודשאים, כמו גם אפשרות לבלות בצל עצי הפיקוסים העתיקים בגן המשחקים, ליהנות מילדי הקיבוץ המשחקים בו – וטוב מזה, להביא את הנכדים לביקור ולאפשר זמן משפחתי משותף נעים בחיק הטבע.

מיקומנו בלב הקיבוץ מזמן שיתופי פעולה יפים, ביקורי ילדי הגנים בימי שישי ובחגים, התנדבות חברי קיבוץ בהרצאות, השתתפות של דיירינו באירועי תרבות של הקיבוץ ועוד.

למי שחפצה נפשו לטייל עם יקיריו מחוץ לקיבוץ, אנו ממוקמים מרחק נסיעה קצר מהטיילת הנגישה שבחוף עכו, משמורת הטבע אפק המונגשת, מפארק אוסטרליה המונגש שמשגב, ועוד.

בכניסה לקיבוץ יסעור ישנו סופר-אלונית החביב על דיירינו ומשפחותיהם – מקום שמשמש כמעין בית קפה, מאפשר לפנק את הנכדים, ועוד.

בית לי ולך – בית אבות סיעודי בצפון, מהווה קהילה בתוך קהילה ומזמן הזדמנויות רבות לחיבור עם חיי הקיבוץ והקהילה שבליבם הוא ממוקם – ולא בכדי. למידע נוסף אודות בית לי ולך.

בית אבות סיעודי