חדרים בבית אבות סיעודי

חדר בבית אבות

החדרים בבית לי ולך – בית אבות סיעודי בצפון, מיועדים לשני דיירים והינם רחבים דיים ונוחים. בכל החדרים וילונות המאפשרים חציצה ופרטיות בעת הטיפול ובכלל, לשם שמירה על פרטיותם של דיירנו.

כמובן שישנם חדרים נפרדים לגברים וחדרים  נפרדים לנשים.

הבית נמצא במרכז הקיבוץ  וטובל בנוף ירוק ונעים, חלונות החדרים פונים לאזורים יפים עם צמחייה, ומחלונות החדרים נשמעות צהלות ילדי הגנים הקרובים וציוץ הציפורים. מיקומו של הבית הסיעודי ביסעור הינו בלב הקיבוץ, באזור המבודד מתנועת רכבים ומרעשים מפריעים .

לכל חדר שירותים ומקלחת  פרטיים.

לכל דייר ארונית אישית ומקום מספק לבגדים, בארון גדול אישי. אנו ממליצים על הבאת תמונות וקישוטים מהבית, שיתרמו לתחושה מוכרת וביתית בחדר.

ניתן להתקין בחדר טלוויזיה ולחברה לכבלים במידה והדייר ו/או בני משפחתו מעוניינים בכך. יש אפשרות להתחברות לWIFI מכל חדרי הבית. ניתן לשלב ריהוט נוסף על פי צרכי הדייר כגון פינת עבודה למחשב אישי/נייד וכד'.

אנו דואגים לחיבורים חברתיים מתאימים ושותפויות נוחות בחדרים, אם כי יש לציין שדיירנו מגיעים לחדרים לאחר שעות הפעילות- כשהם עייפים ומרוצים ומוכנים למנוחה.

כל החדרים בביתנו מחוברים למצלמות – המופעלות בהסכמת הדייר ו/או המשפחה ובכפוף לאישור חתום בנושא בעת הקליטה בבית הסיעודי ביסעור.  המצלמות מצלמות את הנעשה בחדר עצמו (ולא באזור השירותים והמקלחת) בכל שעות היום והלילה, ומנהלת הבית והעובדת הסוציאלית הן המורשות לצפייה בהן. נעשה שימוש במצלמות לשם בקרה פנימית של איכות הטיפול בדיירנו הנמצאת בראש מעיינינו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן