המטבח בבית סיעודי לי ולך

חדר אוכל בבית אבות

המטבח בבית אבות סיעודי לי ולך בקיבוץ יסעור הינו מטבח מבשל. הדיירים, המשפחות, המבקרים והצוות שלנו יעידו כי בביתנו תמיד נישא ריח ביתי ומעורר תאבון- ריח של בישול ושל אפייה.

מרקים טעימים ומגוונים, פיצות ומאפים, מנות עיקריות מזינות ומגוונות ותוספות מעוררות תאבון מוגשים מדי יום לדיירינו.

בכל יום מוגשות בביתנו שלוש ארוחות חמות- בוקר, צהריים וערב, וכן 2 ארוחות ביניים (עשר וארבע). התפריט הינו מגוון ונבנה בשיתוף של המבשלת ודיאטנית הבית. אחת לשבוע אנו עורכים אירוע "בית קפה" בבית בו מוצעים לדיירנו מספר סוגי עוגות ופינוקים.

המבשלת והדיאטנית שלנו קשובות מאד להעדפות ובקשות מיוחדות ודיירנו זוכים לפינוקים מיוחדים בחגים ובימי חול- "על האש", ועוד.

לדיירים הזקוקים להתאמות תזונתיות מוקדשת תשומת לב מיוחדת לשם בניית תפריט טעים, בריא ומותאם. רגישות ללקטוז, תפריט לסכרתיים, תפריט עם העשרות מיוחדות, הסמכת נוזלים ועוד אינם מהווים כל בעיה עבורנו- אלא פותחים בפנינו הזמנות ליצירתיות, למידה והתחדשות.

ולחובבי האפייה- אחת לשבוע נערך אצלנו מפגש אפייה במסגרת תעסוקת הבית. הצוות נהנה אף הוא ממעשה ידיה של הטבחית המקסימה שלנו. אנו יכולים להעיד שאין כמו האוכל של ראויה.

המשפחות מוזמנות לפנק את יקיריהן באוכל מועדף מהבית. ניתן לאכסן מאכלים במקרר שהוצב באזור חדר האוכל בדיוק לשם צורך זה ושם ניתן אף להכין שתיה חמה ולחמם מזון.

כמובן שגם הטבחית שלנו תשמח לשמוע על מאכלים אהובים ולנסות לשלבם, בליווי הדיאטנית, בתפריט השבועי של הבית.

בחגים נערכות סעודות חגיגיות בביתנו, והדיירים מוזמנים ליהנות מארוחת החג בביתנו – או להתארח אצל בני משפחתם, לבחירתכם. בתאום מראש ניתן לערוך בביתנו את החג עם יקיריכם באזור נפרד שיוכן עבורכם, עם מזון מהבית או עם מזון חגיגי שיוכן בביתנו – לבחירתכם.

קינוח גלידה בית אבות

סגירת תפריט
דילוג לתוכן