בית אבות עם השגחה רפואית צמודה

בית האבות הסיעודי לי ולך מתגאה בעשייה רב מקצועית נרחבת, המאפשרת לדיירנו עיטוף והשגחה בכל תחומי החיים , בדגש על רווחה פיזית ונפשית. בבית לי ולך אחים ואחיות מוסמכים בלבד. את כלל המשמרות, 24/7 , מנהלים אחים ואחיות אחראי משמרת. ברוב משמרות הבוקר נוכחות הן של אחות ראשית והן של אח נוסף, המנהלת את המשמרת.

רופא הבית- ד"ר ג'ים שלום. רופא משפחה וותיק, עם ידע נרחב בטיפול פליאטיבי, נמצא בבית 3 ימים בשבוע וזמין עבורנו טלפונית 24/7. רופא הבית מקיים שיח עם הדיירים ובני משפחותיהם ורואה בהם שותפים לעשיה ולחשיבה. הרצון להעניק לדיירינו רווחה ואיכות חיים בכל היבטי החיים מלווה את העשייה הרפואית והסיעודית ומהווה עבורנו שליחות ומטרה מקצועית ואנושית.

בנוסף, יועצים מומחים  לביתנו הינם ד"ר איזידור ברטהולץ, פסיכיאטר וד"ר ישראל רבינוביץ', גריאטר.

יסעור לי ולך הינו בית אבות סיעודי בעל רישיון למתן טיפול תרופתי דרך הווריד (I.V). משמעות הדבר הינה שאין צורך ביציאה לאשפוז, ויציאה מהבית ומשגרתו לשם קבלת טיפולים כגון עירוי, או אנטיביוטיקה לווריד. הטיפול במסגרת הבית גם בעת מצבים חריפים יותר, מאפשר לדייר רצף טיפולי תוך הימצאות במקום המוכר לו, עם צוות המוכר לו ותוך השתלבות בפעילות הבית הענפה המוכרת לו ולמעשה המשך בשגרת החיים, שהיא משמעותית וחשובה מאד- ובמיוחד בגיל השלישי.

המטפלים בביתנו מטיבים להכיר את הדיירים, את צרכיהם האינדיבידואליים, העדפותיהם בתחומים שונים – ולהעניק להם את הטיפול הטוב ביותר בהתאם. בכל משמרת מספר מטפלים בהתאם לתקני משרד הבריאות ובשעות העומס, עובדי משק מתגברים את העשייה על מנת לאפשר תשומת לב מקסימלית של המטפלים לדיירי הבית ולצרכיהם.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן